تماس جهت سفارش بسته انگلیسی سریع


برای دریافت بسته انگلیسی سریع شامل 4 لوح فشرده شامل 17 جلد کتاب اسکن شده و فیلم های آموزشی، تمرینات و آزمون های تعیین سطح و پایان ترم و آموزش کامل گرامر انگلیسی، نکات دستوری، مکالمه و ... از مبتدی تا سطح پیشرفته IELTS6 بدون نیاز به معلم و حتی قلم و کاغذ برای حل تمرینات با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 10004344 این پکیج را درب منزل و محل کار خود تحویل بگیرید.

پکیج انگلیسی سریع

آموزش سریع زبان انگلیسی تنها با 4 لوح فشرده بدون نیاز به معلم و کلاس تنها با دانستن حروف الفبای انگلیسی تا سطح IELTS6 پیش روید و زبان انگلیسی خود را تکمیل نمائید. این پکیج شامل کلیه نکات دستوری و گرامری بوده و با آزمون تعیین سطح و آزمون های پایان ترم در کمترین زمان به شما همانند یک معلم آموزش زبان را یاد خواهد داد.

 

‏6 دیدگاه در نوشته‌ی “پکیج انگلیسی سریع

 1. مینا

  من عدد 1 رو به 10004344 ارسال کردم ولی نه پیامی نه تماسی از جانب شما دریافت نکردم 24 ساعت از ارسال پیامم هم میگذره ?

 2. مینا

  من عدد 1 رو به 10004344 ارسال کردم ولی نه پیامی نه تماسی از جانب شما دریافت نکردم 24 ساعت از ارسال پیامم هم میگذره ?

 3. قربانعلی احمدی میرقاید

  سلام
  بسته خوبی است.بعضی توضیحات ناقص است مثلا چیزی در مورد دانلود کردن کتابچه مربوط به فیلم های آموزش تلفظ آمریکایی باید انجام شود.
  ولی تا آنجا که من پیشرفته ام بسیار کمک خوب و نسبتا ارزانی است.

 4. پرویز صفاری

  با سلام و خسته نباشید .
  پرزنت تیم شما از محصولی که ارائه شده ، خوب است اما کافی نیست مشتری زمانی می تواند کاملا مطمئن گردد و برای خرید تصمیم بگیرد که نمونه ای به شکل سمپل در اختیارش قرار گیرد به عنوان مثال بخشی از اموزش ارائه شده در این دی وی دی ها در حد یک ساعت در اختیار مشتری قرار گیرد یا از طریق رسانه های عمومی پخش گردد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بسته انگلیسی سریع

جهت خرید بسته انگلیسی سریع به قیمت 59000 تومان می توانید از طریق ارسال عدد 1 به سامانه پیامک شماره  10004344 و یا تماس با شماره 77288723 اقدام نمایید.


طراحی سایت و سئو توسط شرکت رایانمهر افرانت
christian addicted to porn