تماس جهت سفارش بسته انگلیسی سریع


برای دریافت بسته انگلیسی سریع شامل 4 لوح فشرده شامل 17 جلد کتاب اسکن شده و فیلم های آموزشی، تمرینات و آزمون های تعیین سطح و پایان ترم و آموزش کامل گرامر انگلیسی، نکات دستوری، مکالمه و ... از مبتدی تا سطح پیشرفته IELTS6 بدون نیاز به معلم و حتی قلم و کاغذ برای حل تمرینات با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 10004344 این پکیج را درب منزل و محل کار خود تحویل بگیرید.

انگلیسی سریع

آموزش انگلیسی سریع، زبان انگلیسی مقوله ای است که همه افراد جامعه علاقمند به یادگیری آن هستند ولی مشکل اکثر آنها کمبود وقت است.

-اگر نیاز به یادیگری سریع زبان انگلیسی دارید.

-اگر قصد مسافرت به کشورهای خارجی دارید و وقت کافی برای رفتن به کلاس های آموزش زبان انگلیسی را ندارید.ost-image4

-اگر می خواهید در کمترین زمان انگلیسی را سریع یاد گرفته و مانند یک کلاس آموزش زبان انگلیسی درس بخوانید.

از بسته های آموزش انگلیسی سریع استفاده کنید.

با بسته انگلیسی سریع معلم را به منزل و محل کار خود بیاورید. آموزش سریع زبان انگلیسی به همراه گرامر، نکات آموزشی، مکالمه و آزمون پایان ترم از مبتدی تا پیشرفته IELTS6.

 

‏4 دیدگاه در نوشته‌ی “انگلیسی سریع

  1. سامان

    باسلام اگر برای مجموعه ی انگلیسی سریع یک برنامه ریزی هم توسط کارشناسان در اختیار زبان آموختگان قراردهید بسیار عالی میشود چون اکثر دانش اموختگان ازنبودبرنامه رنج می برند وباعث میشود که در اثر بی برنامگی دراواسط کارآموزش را رهاکنندباتشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید بسته انگلیسی سریع

جهت خرید بسته انگلیسی سریع به قیمت 59000 تومان می توانید از طریق ارسال عدد 1 به سامانه پیامک شماره  10004344 و یا تماس با شماره 77288723 اقدام نمایید.


طراحی سایت و سئو توسط شرکت رایانمهر افرانت
christian addicted to porn